אם אתם רוצים להבין את ההבדל בין ג’ינג’ים ללא ג’ינג’ים אתם מוזמנים אלינו לשבת….

אם אתם רוצים להבין את ההבדל בין ג’ינג’ים ללא ג’ינג’ים אתם מוזמנים אלינו לשבת. אבל עד שתגיעו בואו אספר לכם איך נראה אצלנו ליל ל”ג בעומר.

תזכורת וספירת מלאי: למרות שיש הנוטים להתבלבל בשל המרץ העודף, אני לא ג’ינג’ית, ואין במשפחתי ולו ג’ינג’י אחד עשרות דורות לאחור. דורדור הוא האב הכתום, נצר למשפחת ג’ינג’ים הולנדית שאירוע בר מצווה של הבן של הבן דוד נראה כמו כנס הג’ינג’ים הבינלאומי.

יש שני ג’ינג’ים: טינאייג’רית וכתום שנולד שלישי במספר.
יש שני לא ג’ינג’ים: נסיכה בלונדינית וזכה וסנדביץ’ ברונטי (שנאמר מספר שניים הוא סנדביץ’ ולא משנה אם במשפחה שניים, שלושה או תשעה ילדים).

נשוב אם כך לערב החג.

הטינאייג’רית הנמרצת קבעה עם החבורה שלה. י’ניקים מתוקים שלא קשרו בין האירוע לבין אלכוהול שזה מקסים בעיני, אבל קנו ערמות של סוכר ופחמימות שזה כידוע לא תזונה שג’ינג’ים טמפרמנטיים זקוקים לה.

באותה שעה בצד השני של הרחוב התכוננה הנסיכה זהובת השיער לשנת לילה אצל חברתה השכנה. בכלל לא עניין אותה שביטלו את המדורות בשל תנאי מזג האויר, והיא עסקה בלישת סליים ורוד באצבעותיה הענוגות.

הכתום בדיוק התקשר וצעק אל תוך השפורפרת: “אמאאא! במקום המדורה, אני בא עם כמה חברים לישון באוהל בגינה” “גג שלושה!” אמרתי בנחישות ואז שמעתי אותו מתוך הטלפון וגם מהרחוב צועק “אוקיי!” ונכנס בשער עם שמונה.

אחריהם דלקה עוד שמניה- הפעם חבריו של הברונטי. הם נכנסו והודיעו לי שהם יצליחו להוציא אותו מהמחשב, ושבכל פעם שאני רוצה פינוי, או לאוורר את הכסא שאקרא להם ושיש על מי לסמוך.

הוא אמר להם: “עזבו” והוא אמר “מה אתם רוצים מחיי?” והוא תהה: “אתם לא רואים שאני באמצע משחק?” אבל הם לא ויתרו ובצעד נדיר הוציאו אותו מהבית תוך שהוא צועד באטיות ונוהם חרש “מממ…ררר…”

הטינאייג’רית נכנסה כמו רוח סערה וסיפרה שהיה לידה נחש “כזה ענק” ולא הפסיקה לתאר במילים רבות את האירוע תוך שהיא ממשיכה לרוץ ומעמיסה את בקבוקי הסוכר הנוזליים שצוננו במקפיא בשעות האחרונות.

באותה עת בצד השני של הבית, הנסיכה הזהובה התקלחה ברוגע תוך שהיא שרה בג’יברינגליש שירים של ג’מירוקוואי, ואנחנו התלבשנו כדי להגיע למופע בזמן.

הכתום וחבורתו פתחו שולחן חטיפים בגינה ליד האוהל, ועשו את עצמם מקשיבים לתדריך שלי שכלל רשימת נהלים שהגדירה את המרחב בו מותר להם להיות כשלא נהיה בבית, מתי המוזיקה נכבית, מתי מפסיקים לצעוק, מתי מפסיקים לדבר ומתי ישנים. הם הנהנו והגבירו את המוזיקה.

הברונטי חזר. “מיציתי” אמר ונכנס בשקט לחדר להרוג כמה אנשים .

יצאנו להופעה בחשש כבד שמה נחזור ונגלה שמספר החברים של הכתום גדל ושנמצא את הבית באמצע מסיבת אצל הדודה והדוד סוערת. ניסינו להיות חיוביים וחשבנו על זה שמזל שאין לנו בבית כד סיני עתיק ויקר ערך.

באמצע ההופעה כתבה הטינאייג’רית שהשולחן שהיא וחבריה השאילו מהשכן נמס. “איזה כיף לו” כתבתי. “יקבל מכם במתנה שולחן חדש” “היי ערנית לנחשים כן??” הוספתי. ניתקה עלי את הווצאפ באמצע המשפט.

באותה העת בביתו של אותו שכן, נמה הנסיכה וחלמה חלומות על פיות ועל סליימים ורודים שזולגים מן השמיים.

קיוותי שהכתום וחבריו בגינה שמעבר לגדר לא מפריעים לנסיכה ולחברה השכנה לישון וזה שהברונטי לא כתב שהם מפריעים לו התחיל להדאיג אותי.

אז חזרנו.

בני הבליעל לא הסכימו להרדם במשך שעות, יצאו להסתובב, חזרו, יצאו ונכנסו אל ומהאוהל, עד שלקראת 3:00 נעמדנו בחוץ דורדור בתחתונים ואני בלי חזייה, והצבענו כל אחד ביד מתוחה לעבר האוטו. אחד אחד נכנסו אליו הפושטקים הצעירים שהובלו אחר כבוד כל אחד לבית הוריו שקיבלו במקביל הודעת “יצאו לי מכל החורים הבנים שלכם!! שמעתם??”.

לאחר שעתיים וחצי של שינה, התעוררתי מטריקת דלת. הטינאייג’רית סיימה את הלילה ואני התחלתי את היום,זרקתי על עצמי משהו, צחצחתי שיניים, נכנסתי לאוטו ונסעתי לעבודה לנח קצת.

 

כתיבת תגובה