אם חשבתם שמיטה היא: “מצע, מזרון, רהיט המיועד למנוחה ולשינה” אז לא חשבתם מספיק…ואתם תלויים תלות יתר בויקיפדיוש וחבל….

אם חשבתם שמיטה היא: “מצע, מזרון, רהיט המיועד למנוחה ולשינה” אז לא חשבתם מספיק…ואתם תלויים תלות יתר בויקיפדיוש וחבל.

המיטה שלי היא כבר מזמן לא רהיט המיועד למנוחה. המיטה שלי היא למעשה כבר שנים ארגז חול קווין סייז. אם פעם הייתי נסיכה שכל עדשה או גרגר מתחת למרצפות שמתחת לארגז המצעים שמתחת למיטה שמתחת למזרון שמתחת למצעים הייתה מטרידה את מנוחתי, היום כשמזדמן לי לישון, אני פשוט קורסת עליה ולא אכפת לי שבין הסדינים יש פירורי עוגיות, חלקי לגו, תולעים, ביצי תולעים וחול. ים חול.

המיטה שלי היא גם משטח לקיפול כביסה. לו רק הייתי מפזרת לארונות את הערמות היפות שהטינאייג’רית קיפלה, לא היה הכל מתבלגן שוב והטינאייג’רית לא הייתה צועקת והקיפול לא היה מתחיל מהתחלה.

מיטה היא גם מחנה (במלעיל) כשאבא נוסע לחו”ל או למילואים. אז כל הילדים ישנים עם אמא בתורות או כולם ביחד ואז אמא נופלת לרצפה באמצע הלילה וישנה שם בלי שמיכה עד הבוקר.

המיטה היא בדר”כ המקום לעשות בו אהבה וילדים, אלא שמרגע שעשיתם ילדים אין הרבה ההזדמנויות לעשות אהבה. תמיד מישהו בוכה, או רעב, או חולה, או חלם חלום רע, או מביא את החברים למסיבת פיג’מות שנשבעת אחרי הפעם הקודמת שלא תאשרי כזאת שוב. אין פלא שאלפי זוגות נורמטיביים מוצאים את עצמכם באיזה צימר על בסיס שעתי במושב בשפלה, כשהם בכלל גרים במושב בשפלה.

יש משפחות שלקחו את זה לקצה ודוגלות בלינה משותפת. הילדים ישנים במיטה של ההורים וההורים הולכים לעשות סקס בתוך הארון שמתחת לכיור במטבח.

האמת, אני מאוד אוהבת לישון עם הילדים. להריח את הילד שישן איתי כל הלילה ולמשמש לו את כפות הידיים. גם הם אוהבים את זה, מתקרבים אלי, נושמים עלי את הבל פיהם התמים. רק לא נעים לי מדורדור שאיכשהו תמיד תקועות לו בעיניים הרגליים שלהם.

בכלל, כמו הרבה דברים בחיים שהיו פעם שלי ורק שלי, והיום הילדים תפסו עליהם בעלות, ככה גם עם המיטה הזוגית שלנו. המקום שבו עשינו אותם הפך למגרש המשחקים שלהם ואנחנו מקבלים בו זמנים קצובים ואישורי שהייה בקצוות בלבד, שלא נפריע למשחק שמתרחש במרכז הרחבה. או למחזמר שעולה בדיוק עכשיו על הבמה, או למופע הקפיצות על הטרמפולינה.

יש מיטה מתכווננת ויש מיטה מתקפלת, יש מיטת ילדים, מיטת נוער, מיטה וחצי, מיטה זוגית, מיטת קווין וקינג סייז, מיטת פוטון, מיטת אוויר, מיטת אפריון, מיטת קומתיים, מיטת מים, מיטת מרפי, מיטה יהודית, מיטת חולים, מיטת סדום.

רובנו נולדנו במיטה. רובנו יולדות על מיטה. רובנו נמות במיטה. למה? ככה.

כתיבת תגובה