הג’ינג’י רצה לעשות יומולדת בבאולינג. אמרתי לו: נשמה, אתה יודע שאני שונאת יומולדת בבאולינג….

הג’ינג’י רצה לעשות יומולדת בבאולינג.
אמרתי לו: נשמה, אתה יודע שאני שונאת יומולדת בבאולינג. רועש שם, מלוכלך שם כל כך. כל עם ישראל שם.

הוא אמר: מחלקים שם פיצה לכל ילד וקולה, ויש שולחן יומולדת עם בלונים.
אמרתי לו: אתה הרי יודע שהפיצה שלהם מגעילה. אני לא רוצה לדמיין איך נראה שם המטבח… והיא בכלל בלי זיתים. 

הוא אמר: תביני אמא, זה לא שאני אוהב לשחק באולינג. האמת, משעמם המשחק הזה באולינג. פשוט אחרי המשחק ואחרי הפיצה את קונה אסימונים ומשחקים על המכונות. כולם מתים על זה.
אמרתי לו: אתה יודע שזה כמו הימורים? יש אנשים שמתמכרים להימורים. הם מאבדים את כל הכסף שלהם ואת הבית שלהם. את הכל! ועדיין לא יכולים להפסיק לשחק במכונות.

הוא אמר לי: אבל זה כיף!
אמרתי לו: כיף זה לחלשים. כל ימי ההולדת שהפקתי לכם בעבר היו גם כיף, אבל בנוסף הם היו בעלי ערך. עשיתי לכם תחנות, משימות, הפתעות, מסעות. הפקנו הצגות, צילמנו סרטים, לקחנו את כל החברים לפיקניק ולסרט, עשינו חפש את המטמון עם מכוניות בכל השפלה. איזה ימי הולדת מושקעים אלה היו. היה מגוון של ממתקים, וגם לאמהות ולאבא האחד שתמיד בא היה שולחן כיבוד נאה. בסוף כל ילד קיבל פרס, אבל שווה ביותר: פנס משוכלל או זכוכית מגדלת.

הילד שלי כל כך רצה לעשות יומולדת בבאולינג
אמרתי לו: בסדר, יללא, בסדר, סבבה, זה היומולדת שלך ואם זה מה שאתה רוצה אני מפרגנת לך. נעשה לך יומולדת בבאולינג, רק באמא שלך, רד ממני.
………….

יואו כמה שאני אוהבת לעשות יומולדת בבאולינג!! היה יומולדת כזה מעולה בבאולינג!
מרוב חוסר ארגון מראש, חוסר בטבלאות אקסל, גאנט וצ’ק-ליסט, כמעט שכחתי להגיע. מזל שההורים בקבוצת הווטסאפ היעודית שהקמתי לרגל המאורע שלחו לי הודעה שהם כבר מחכים.
הם הרשו לי בבאולינג להכניס רק עוגה אז אפילו חטיפים לא היה צריך לקנות, ככה שזה יצא אחד מימי ההולדת הבריאים.
מכיון שלא היה כלום לארגן, החלטתי להשקיע ולהכין בעצמי את העוגה. דורדור סיכם את יצירת העוגה במשפט: “מזל שאת לא מתפרנסת מאפיית עוגות”. מה שנכון נכון.
כל היומולדת ישבתי בצד ונחתי, מזמן לא היה לנו זמן איכות זוגי משובח כזה.

הסנדביץ’ הדעתן והביקורתי אמר לי בדרך הביתה: “אמא, הדרדרת!”. נכון ואני גאה! ליומולדת הבא כבר הזמנתי אירוע עם ערן הליצן במשחקיית בלאגן.

כתיבת תגובה