הידעתם שבבית החולים הפרטי “מדיקל שלווה סנטר” ניתן לקבוע טלפונית תור לניתוח בכל שעות היממה?….

הידעתם שבבית החולים הפרטי “מדיקל שלווה סנטר” ניתן לקבוע טלפונית תור לניתוח בכל שעות היממה? גם אני לא ידעתי עד עכשיו. קבעתי.

הכל התחיל (ובעצם גם נגמר) הערב כשחזרתי מאימון. כבר שלושה שבועות לא התאמנתי (בגלל כאב בברך, נשבעת לא תירוצים), וכבר לא היה לי נעים מירון המאמן ששולח לי הודעות על בסיס יומי, וגם מהטינאייג’רית שהולכת לבד כל הזמן הזה (אני כמובן מסיעה כי לא נעים לי לבאס אותה וגם כדי שתהיה שעה פחות ביום על הסנפצ’אט).

בדרך חזרה באוטו תקפו אותי כמה טלפוני עבודה ונשארתי באוטו על מנת לכבות כמה שריפות מקומיות. הטינאייג’רית שמדלגת לה את האימונים בקלילות בעוד אני על סף התקף לב, המשיכה בדילגוגים הביתה ואחרי כמה דקות צעקה לי החוצה: “להכין לך חביתה?”. חשבתי לעצמי שזה ממש לא יפה איך שנטשתי אותה בשעות הערב בגלל עבודה, אז ניתקתי על כולם בפרצוף בלי חשבון (אחרי שהתנצלתי אלף התנצלויות כי הרגשתי לא בנח) ונכנסתי לאכול איתה.

הקטנים כבר שכבו במיטות. אמרתי לה “דברי חלש!” כדי שלא ישמעו אותי וירצו שאשב לידם ולא יהיה לי נעים לסרב, למרות שאני יודעת שהערב אני חייבת לסיים שתי משימות:
1. להכין את המצגת של מסיבת הסיום של כיתה ד’ שלא היה נעים לי לתת למישהו אחר לעשות. מישהו כזה שמסתבך עם מצגות ותמונות, כזה שג’ייפג נשמע לו כמו שם של ילד יפני מאומץ.
2. לכתוב את הפוסט לסוף השבוע. זה שאין לו עורך קשוח ולא מקבלים עליו משכורת, אבל אספתי כמה קוראים נאמנים ויהיה ממש לא נעים להבריז.

ואז קרה הדבר שעומד לשנות את חיי..
קיבלתי מאבא אחד מבי”ס שהוא קצת יורם אבל די נחמד הודעה:

“אז אתם באים לערב הרכבים של התיכוניסטים או לא?”

“רק חזרתי מאימון. שפוכה ומסריחה” עניתי בהחלטיות, למרות שלא היה לי נעים

“אין הרבה אנשים” הוא לא הרפה

“אל תשחק לי עכשיו על המצפון!” צעקתי

“לאקורדיאוניסט בתחנה המרכזית יש יותר קהל” הוא הקשה

בגבורה פשוט לא עניתי! הרגשתי שעברתי איזה שינוי בחיים והייתי גאה בעצמי.

כעבור 38 דקות ומחצה קיבלתי הודעה מאותו מען:

“פרשנו”

אתה לא מתבייש?? ככה לצאת מול הפרצוף שלהם באמצע מופע אחרי שהנערים עמלו זמן כה רב ויש להם פחות קהל מהכנר (אקורדיאוניסט, כנר, מה זה משנה עכשיו??) בתחנה המרכזית?? ואיזו דוגמה אתה נותן לבנות שלך ככה לא להתחשב ברגשות הזולת? חשבתי

“אין לך מצפון?” כתבתי

“עברתי ניתוח לכריתת מצפון” ענה.

שלחתי סמיילי מנומס ונחוש וזהו. לא שאלתי כמה עלה ולא מה היה משך תקופת ההחלמה. תוך שניות מצאתי את מבוקשי בגוגל, התקשרתי ל”מדיקל שלווה סנטר” וקבעתי תור. לא נעים לי להגיד לכם, אבל יש מצב שבאפקט צרצר, זה עומד להשפיע גם על החיים שלכם.

 

כתיבת תגובה