יש לי ילד מפתיע….

יש לי ילד מפתיע.
 
בבית שלנו הג’ינג’י והתוסס כמו פנטה עמוסת סוכר, יש ילד ברונטי אחד שהוא מים צלולים וזכים.
 
כבר כשהיה קטן הבין שבין כל האחים וההורים הדומיננטיים, רועשים, מתווכחים, שרים, מנגנים, מדברים, דורשים, יוצאים ונכנסים, הולכים ובאים, רצים, רוקדים, מפטפטים, מפטפטים ומפטפטים, אינטנסיבי לו מידי, ובחר לעבור לעולם וירטואלי בו הוא שם את האוזניות על הראש ושולט ברעש ובמינונים.
 
בין כל הג’ינג’ים התזזיתיים, לא פעם היה הילד שלי בלתי נראה.
 
לא פעם שאלו אותי בפליאה: “מה, יש לך ארבעה ילדים?? חשבתי תמיד ששלושה”.
 
בכל תחילת שנה בה יש לילד שלי גנן או גננת או מורה חדש או חדשה אני באה כדי לבקש שלמרות שקל ונוח להתעלם מהילד שלי כי הוא לא תובעני ולא רעשן ולא דורש תשומת לב, שיראו אותו.
 
יש לי ילד קצת מסתורי. זה אמנם חלק מהמיתוג שלו, אבל הוא לא עובד עליו ולא מטפח אותו. אם את כל הילדים שלי אני קוראת כג’ורנל פתוח משנות ה90 בלובי של מרפאת שיניים ב2019, אותו אני צריכה לפעמים לנחש. למזלי הוא מסתורי אבל לא סודי. בלילה כשכולם ישנים והבית סוף סוף שקט, הוא בא לבקר אותי ואנחנו מדברים על כל מיני דברים והוא מגלה לי כמעט הכל. ככה אני לפחות מקווה, גם שהוא מגלה לי כמעט, וגם שהוא לא מגלה לי הכל.
 
הילד הזה עם חיוך המונה ליזה הוא ילד מפתיע.
 
הוא מעולם לא רצה ללמוד לרכוב על אופניים.
יום אחד פשוט עלה עליהם ורכב.
 
הוא מעולם לא רצה ללמוד לשחות.
יום אחד דורדור שלח לי סרטון מהבריכה של הילד שוחה.
 
הוא מעולם לא רצה ללכת לחוגים, שלא לדבר על תנועת נוער.
אתמול בערב הילד שלי שהוא בעצם כבר נער, עלה על במה ושיחק בפני קהל של 160 אנשים, במופע אילתורים של בימת הנוער העירונית רחובות. הוא היה כל כך תמיר ויפה ואצילי ורהוט ושנון ומצחיק וחזק.
 
בחוץ השתוללה סופה. היה כנראה חור בגג כי הגשם חדר דרכו ושטף לי את הלחיים.
 
אתמול הילד שלי שוב הפתיע

כתיבת תגובה