לכבוד מייגן מרקל, שלום רב ממי….

לכבוד
הדוכסית מייגן מרקל
שלום רב ממי

כאשת גינג’י ב20 השנים האחרונות, אני מרגישה שותפות גורל וצורך מוסרי לפרט לך בכמה נקודות בפני מה את עומדת. יש שיצקצקו בלשונם ויאמרו שזה מאוחר מידי ושהייתי צריכה לכתוב לך את הדברים לפני החתונה (שלא לומר לפני האירוסין), ויש אותי שאומר “קפצו לי! בעלי/ בן זוגי/ אישי נמצא הרחק בניכר, אז בא לי לכתוב את זה עכשיו”.

חשוב לי להבהיר שמכיון שנולדו לי ממנו כמה ג’ינג’ים, ואני בעצם נסיינית בתוך ניסוי אורך מעמיק, אני כותבת באובייקטיביות על כל החתנים הכתומים, כן? בא-ו-ב-י-י-ק-ט-י-ב-י-ו-ת מוחלטת ולא על הג’ינג’י הפרטי שלי שאמר לי ביום חתונתי “את נראית גורג’ס”.

ממי, אם אין לך בסביבה איזה ג’ואיש אמריקאן פרינס שאמא שלו ישראלית, תעשי גוגל טרנסלייט, אבל קחי בחשבון שזה לא ממש מדויק הדבר הזה ולפעמים עושה טעויות מביכות:

1. קודם כל הם באמת מהממים הכתומים האלה. לא סתם נפלת כמוני באהבה (את זה אני כותבת כמובן מתוך התחשבות בטרנסלייט). הם צ’רמרים ויודעים לאהוב עד השמיים וחזרה.

2. הם מצחיקים. לא רק כי יש להם חוש הומור, אלא פשוט כי זה מצחיק להסתכל עליהם מסתובבים להם בעולם במהירות כפולה. סרט טבע מעולה.

3. לא אסתיר ממך את העובדה שהם רגזנים. אבל רק כשהם עצבניים. נהיים פשוט חמומי מח.

4. יש להם חוש כיוון מעולה. אם יתקלקל לך הGPS לא קרה כלום. יש להם אחד כזה מובנה, ולא תלכי אף פעם לאיבוד בעולם.

5. הם ילדותיים. אינפנטילים. זאת האמת. יש שיאמרו כי כאלה הם כל הגברים. יש מצב שאסכים.

6. הם קשוחים וגבריים מבחוץ, אבל לא צריך יותר משתי דקות וגם לא איזו אינטואיציה נשית מופלאה כדי להבחין שמבפנים הכל חמאה, או בטבעונית קרם קוקוס.

7. פעם בכמה זמן הם מפילים לך את הלב לתחתונים כשהם, סתם לדוגמה, נעלמים באמצע המדבר בלילה של שטפונות.

8. פעם נוספת באותו חודש (נגיד השבוע, סתם לדוגמה) הם טסים להתחרות בראלי טרלללי ואז דופקים גלבה בסיבוב, עפים לתוך שיח, כמעט נופלים לתהום, מקפיצים אמבולנס והכל בשביל מה? לשגע אותי ולעשות לי עוד שערות לבנות. יופי באמת.

9. אפרופו שיבה, הידעת? שיער אדמוני אינו הופך שיבה כל כך בקלות. הוא כן דוהה, אבל ללא קורלציה לאופי הג’ינג’י שאינו דוהה לעולם.

10. שקט: אין ולא יהיה לך כל עוד את חיה ליד ג’ינג’י. תתרגלי.

לסיכום מותק, אני לא מבינה מספיק בעניינים האלה של רציסיבי ודומיננטי, אבל יש סיכוי שעוד יצאו לך גם ילדים ונכדים ג’ינג’ים ואז בכלל…זה לא יהיה פשוט, אבל זה יהיה תענוג צרוף. את זה אני מבטיחה. מה שעוד בטוח זה שלא משנה כמה ענקית מסועפת ורבת קומות תהיה החניה בה תשאירי את רכבך, הם תמיד ימצאו לך אותו.

בברכת כפרה עליך
אורי

~~~
אם בא לכם לעקוב אחרי מעלליו של דורדור שרוכב אלפי קילומטרים בלופ מוזר שתכליתו להגיע בסוף הביתה, עקבו אחריו ב Doron Winter , רק בחיאת אל תספרו לי מה קורה שם כי אני בדיוק מדחיקה.

כתיבת תגובה